e-Remote Control

e-Remote Control

Přímo ve svém chytrém telefonu máte přehled o aktuálním dojezdu vozu i o stavu nabíjení. Kdykoli potřebujete, spusťte nabíjení na dálku a sledujte jeho průběh. Nabíjecí zásuvky můžete rovněž naprogramovat přes aplikaci myOpel. Aplikace vás upozorní, jakmile je baterie plně dobita nebo v případě, že se nabíjení přeruší.

Prostřednictvím přednastavení teploty ve voze je umožněno vzdálené naprogramování předehřevu/klimatizace kabiny.

Tato služba je poskytována společností OPEL zdarma bez časového omezení.

V některých modelech je možné nastavit ukončení dobíjení baterie při dosažení určité úrovně nabití. Toto opatření zkracuje čas nutný k dobití a zároveň přispívá ke zlepšení výkonu a životnosti baterie.

Cena
e-Remote Control
Nastavte nabíjení

Neomezený přehled o stavu nabití baterie

Na hlavní stránce aplikace myOpel vidíte aktuální dojezd svého vozu. Zde se rovněž můžete ujistit, že je vůz připojen ke zdroji elektrické energie. Ikona v levém horním rohu indikuje zda je vůz dobíjen klasicky nebo zrychleně.

Ovládejte dobíjení na dálku

Když je váš vůz OPEL připojen ke zdroji elektrické energie, máte přehled o průběhu nabíjení. Můžete zahájit dobíjení nebo si naprogramovat přesný čas jeho počátku. Tato funkce umožňuje dobíjení během výhodnějších cenových tarifů elektřiny.

Sledujte aktuální rychlost dobíjení a zbývající čas do plného dobití baterie.

V případě neočekávaného přerušení nabíjení vás aplikace myOpel na tuto skutečnost upozorní. Rovněž vás upozorní, když se baterie plně dobije.

Nastavte si teplotu v kabině

Užijte si optimální komfort, jakmile vstoupíte do vozu, bez ohledu na venkovní teplotu. Ze svého chytrého telefonu můžete prostřednictvím aplikace myOpel vytápět nebo klimatizovat interiér svého vozu OPEL podle potřeby, ať už jste připojeni ke zdroji elektrické energie nebo ne. Pokud je vůz připojen ke zdroji elektrické energie, předehřev/klimatizace kabiny neovlivní kapacitu baterie.

Služba e-Remote Control vám rovněž nabízí možnost předvídat a plánovat teplotní komfort vozu přizpůsobený vašemu harmonogramu, aby bylo možné váš OPEL co nejlépe využít za všech okolností.

Aktivace služby

Wie Sie den Service aktivieren

Er wartet schon auf Sie!

Um die e-Remote Steuerung für Ihr Fahrzeug nutzen zu können, benötigen Sie die MyOpel App.

Wie Sie den Service nutzen

Schauen Sie sich unsere Anleitung an, um mehr über unseren Service zu erfahren

Wo können Sie den Service nutzen?

Sie können den Serivce e-Remote Control in jedem Land abonnieren, in dem der Dienst verfügbar ist. Sobald der Dienst aktiviert ist, kann er auch in einem größeren geografischen Gebiet genutzt werden.

Die von e-Remote Control abgedeckten Länder und das geografische Nutzungsgebiet finden Sie hier.