e-Remote Control

e-Remote Control

Přímo ve svém chytrém telefonu máte přehled o aktuálním dojezdu vozu i o stavu nabíjení. Kdykoli potřebujete, spusťte nabíjení na dálku a sledujte jeho průběh. Nabíjecí zásuvky můžete rovněž naprogramovat přes aplikaci myOpel. Aplikace vás upozorní, jakmile je baterie plně dobita nebo v případě, že se nabíjení přeruší.

Prostřednictvím přednastavení teploty ve voze je umožněno vzdálené naprogramování předehřevu/klimatizace kabiny.

Tato služba je poskytována společností OPEL zdarma bez časového omezení.

Cena
e-Remote Control
Nastavte nabíjení

Neomezený přehled o stavu nabití baterie

Na hlavní stránce aplikace myOpel vidíte aktuální dojezd svého vozu. Zde se rovněž můžete ujistit, že je vůz připojen ke zdroji elektrické energie. Ikona v levém horním rohu indikuje zda je vůz dobíjen klasicky nebo zrychleně.

Ovládejte dobíjení na dálku

Když je váš vůz OPEL připojen ke zdroji elektrické energie, máte přehled o průběhu nabíjení. Můžete zahájit dobíjení nebo si naprogramovat přesný čas jeho počátku. Tato funkce umožňuje dobíjení během výhodnějších cenových tarifů elektřiny.

Sledujte aktuální rychlost dobíjení a zbývající čas do plného dobití baterie.

V případě neočekávaného přerušení nabíjení vás aplikace myOpel na tuto skutečnost upozorní. Rovněž vás upozorní, když se baterie plně dobije.

Nastavte si teplotu v kabině

Užijte si optimální komfort, jakmile vstoupíte do vozu, bez ohledu na venkovní teplotu. Ze svého chytrého telefonu můžete prostřednictvím aplikace myOpel vytápět nebo klimatizovat interiér svého vozu OPEL podle potřeby, ať už jste připojeni ke zdroji elektrické energie nebo ne. Pokud je vůz připojen ke zdroji elektrické energie, předehřev/klimatizace kabiny neovlivní kapacitu baterie.

Služba e-Remote Control vám rovněž nabízí možnost předvídat a plánovat teplotní komfort vozu přizpůsobený vašemu harmonogramu, aby bylo možné váš OPEL co nejlépe využít za všech okolností.

Aktivace služby

Jak aktivovat službu

Čeká pouze na vás

Služba e-Remote Control je k dispozici pouze v aplikaci myOpel.

Jak službu používat

Chcete-li se dozvědět více o této službě, prohlédněte naše instruktážní videa.

Kde mohu tuto službu využít?

Službu e-Remote Control si můžete aktivovat v kterékoli zemi, ve které je služba k dispozici. Po aktivaci lze tuto službu využít ve všech těchto zemích.

Země, ve kterých je služba e-Remote Control k dispozici naleznete zde.