STAV VOZIDLA A INFORMACE

STAV VOZIDLA A INFORMACE

Nedělejte si starosti s hlídáním termínů servisních prohlídek. 
Povinností máte dost, tak se nezatěžujte přemýšlením, kdy má váš vůz navštívit servis. Opel Connect vás upozorní na jakoukoli nesrovnalost v souvislosti s vaším vozem. Službu Proaktivní servis zajišťuje Opel zdarma po dobu minimálně 3 let nebo neomezeně v rámci vlastnictví vozu za předpokladu, že se od ní neodhlásíte. Kompletní informace naleznete ve všeobecných podmínkách služby Proaktivní servis.

STAV VOZIDLA A INFORMACE
Jezděte s čistou hlavou

Dokonalý přehled

Nezatěžujte se obavami, zda váš Opel potřebuje servis či údržbu. Prostřednictvím služby Upozornění na stav a údržbu budete včas informováni o potřebném servisním zásahu na vašem voze.
Tato služba umožní bezproblémový provoz a poskytuje záruku, že je vůz v pořádku. 

Praktičnost a soukromí

Veškerá data pocházející z vašeho vozu jsou zabezpečena a přístup k nim mají pouze autorizovaní opravci. Děláme vše pro ochranu vašeho soukromí a zajištění maximálního pohodlí.

Více o službě

Dokonalá asistence 

Opel nepřetržitě monitoruje stav vašeho vozu a upozorní vás, jakmile se objeví skutečnost vyžadující zvýšenou pozornost. Pokud jste zaregistrovali svůj vůz v aplikaci MyOpel, budete dostávat notifikace ohledně nadcházejících pravidelných prohlídek či nutné údržby.

Výstrahy se vztahují na:

Pravidelné prohlídky
Hladinu kapalin
Hnací ústrojí
Bezpečnostní systémy
Elektrický systém
Brzdový systém
Asistenční systémy řízení
Pneumatiky

Aktivace služby

Jak službu aktivovat

Po přihlášení k účtu MyOpel můžete službu okamžitě aktivovat dle postupu pro registraci v horní části úvodní stránky. Pokud tento účet nemáte, můžete si jej snadno a rychle vytvořit.